Ministerstwo Sportu i Turystyki Międzynarodowe Targi Turystyczne World Travel Show 2019 - Aktualności -

Oficjalna strona Ministerstwa Sportu i Turystyki Rzeczypospolitej Polskiej

Nawigacja

Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

Międzynarodowe Targi Turystyczne World Travel Show 2019

18.10.2019

W uroczystym otwarciu uczestniczyła Sekretarz Stanu Anna Krupka

18 października 2019 roku Sekretarz Stanu w MSiT Anna Krupka uczestniczyła w otwarciu IV edycji Międzynarodowych Targów Turystycznych World Travel Show, które odbywają się w podwarszawskim Nadarzynie.

Podczas tegorocznej edycji targów goście mogli odwiedzić stoisko finalistów projektu „Polskie Marki Turystyczne”. Projekt ma na celu wsparcie tworzenia tzw. regionów turystycznych, których marka, wysoka jakość świadczonych usług oraz spójny marketing mają zachęcać do podróży.  

Targom towarzyszyły panele dyskusyjne MSiT: „Ustawa o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych – doświadczenia po pierwszym pełnym sezonie” oraz „Tworzenie regionów turystycznych w Polsce: niezbędny krok do rozwoju czy utopia?”. W panelu wzięli udział: przedstawiciele Ministerstwa Sportu i Turystyki, eksperci marketingu turystycznego, zarządcy marek-uczestnicy projektu „Polskie Marki Turystyczne” oraz przedstawiciele innych podmiotów związanych z turystyką. Panele były okazją do wymiany doświadczeń przez reprezentantów różnych grup oraz do rozmowy o wyzwaniach branży i planach na przyszłość.

Targi World Travel Show 2019 odbywają się w dniach 18 – 20 października 2019 roku w podwarszawskim Nadarzynie. To jedno z najważniejszych wydarzeń targowych branży turystycznej w Polsce. Targi są doskonałą okazją do nawiązania relacji biznesowych, pozyskania nowych klientów i odkrycia nieznanych dotąd rynków.

do góry