Nawigacja

Aktualnie znajdujesz się na:

Ministerstwo

Udany żeglarski weekend!

Zofia Noceti-Klepacka zdobyła złoto na ME w klasie RS:X. Agnieszka Skrzypulec z Jolantą Ogar wywalczyły trzecie miejsce w klasie 470 podczas mistrzostw Starego Kontynentu rozgrywanych w Monako.

Trwa znakomita passa Zofi Noceti-Klepackiej. Reprezentantka Polski do tegorocznych sukcesów pucharowych, zwycięstwa na Majorce oraz w Hyeres dołożyła właśnie tytuł Mistrzyni Europy. Potwierdzając tym samym znakomitą formę od początku sezonu. Maja Dziarnowska zajęła miejsce piąte a ubiegłoroczny brązowy medalista Paweł Tarnowski był ósmy.

Historyczny sukces odniosły Agnieszka Skrzypulec z Jolantą Ogar. Brązowy medal podczas mistrzostw Europy to najwyższe miejsce w historii startów żeńskiej klasy 470 w regatach tej rangi.