Ministerstwo Sportu i Turystyki Konferencja „Europejskie inicjatywy dla sportu - Erasmus+ i Europejski Tydzień Sportu” - Aktualności -

Oficjalna strona Ministerstwa Sportu i Turystyki Rzeczypospolitej Polskiej

Nawigacja

Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

Konferencja „Europejskie inicjatywy dla sportu - Erasmus+ i Europejski Tydzień Sportu”

Zapraszają: Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji - Narodowa Agencja programu Erasmus+

Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji - Narodowa Agencja programu Erasmus+ zapraszają na konferencję „Europejskie inicjatywy dla sportu - Erasmus+ i Europejski Tydzień Sportu”, która odbędzie się w dniach 14 i 15 grudnia 2017 r. na PGE Narodowym w Warszawie.

Podczas konferencji  przedstawiona zostanie polityka UE w dziedzinie sportu, zasady programu Erasmus+ Sport w 2018 roku oraz priorytety Europejskiego Tygodnia Sportu. Konferencja posłuży wymianie wiedzy, doświadczeń i dobrych praktyk.  Jej celem jest pomoc organizacjom i instytucjom działającym w obszarze sportu w zakresie efektywnego pozyskiwania środków na projekty w ramach programu Erasmus+ Sport oraz zachęcenie do angażowania się w obchody Europejskiego Tygodnia Sportu.

W spotkaniu aktywny udział wezmą przedstawiciele Ministerstwa Sportu i Turystyki, Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji, eksperci Komisji Europejskiej, a także beneficjenci programu Erasmus+ Sport i organizatorzy wydarzeń odbywających się  w ramach obchodów Europejskiego Tygodnia Sportu w Polsce i w Europie.

  • Osoby zainteresowane złożeniem wniosku na projekt w ramach programu Erasmus+ Sport 2018 uzyskają informacje o priorytetach i wymaganiach programu oraz otrzymają praktyczne wskazówki na temat planowania działań i przygotowania dokumentów.
  • Osoby zainteresowane zaangażowaniem się w obchody Europejskiego Tygodnia Sportu dowiedzą się, jak włączyć się w tą inicjatywę w kolejnych latach.

Zapraszamy na sesje plenarne w dniu 14.12.2017 r. - godz. 10.00 - 16.30 oraz na sesje warsztatowe w dniu 15.12.2017 r. - godz. 9.00 - 14.00.

Szczegółowy program konferencji dostępny będzie wkrótce.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Uczestnicy przyjeżdżają na koszt własny.

Aby wziąć udział, prosimy o zarejestrowanie się przez wypełnienie formularza rejestracji: REJESTRACJA

  • Plakat Konferencji
do góry