Ministerstwo Sportu i Turystyki Posiedzenie Sztabu Przygotowań Olimpijskich i Paraolimpijskich ds. Sportów Zimowych - Aktualności -

Oficjalna strona Ministerstwa Sportu i Turystyki Rzeczypospolitej Polskiej

Nawigacja

Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

Posiedzenie Sztabu Przygotowań Olimpijskich i Paraolimpijskich ds. Sportów Zimowych

W spotkaniu uczestniczył Jan Widera, Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki

W siedzibie Polskiego Komitetu Olimpijskiego odbyło się posiedzenie Sztabu Przygotowań Olimpijskich i Paraolimpijskich ds. Sportów Zimowych poświęcone ocenie startu naszej reprezentacji w Zimowych Igrzyskach Olimpijskich i Paraolimpijskich w PyeongChang.

W spotkaniu pod przewodnictwem Jana Widery, Podsekretarza Stanu w MSiT uczestniczyli przedstawiciele Polskiego Komitetu Olimpijskiego, Polskiego Komitetu Paraolimpijskiego, Społecznej Rady Sportu, Instytutu Sportu – Państwowego Instytutu Badawczego, Centralnego Ośrodka Medycyny Sportowej oraz polskich związków sportowych (PZ Biathlonu, PZ Narciarskiego, PZ Bobslei i Skeletonu, PZ Łyżwiarstwa Szybkiego, PZ Łyżwiarstwa Figurowego i PZ Sportów Saneczkowych).

Kolejne etapy podsumowania startu reprezentacji Polski w Igrzyskach odbędą się podczas m.in. posiedzenia  Zarządu PKOl w dniu 27 marca br., spotkania Departamentu Sportu Wyczynowego z pzs w kwietniu, Sejmowej Komisji Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki w dniu 10 kwietnia br. oraz Konferencji trenerów szkolenia olimpijskiego w sportach zimowych w Szczyrku w terminie 14-16 maja 2018 r.

  • fot. Szymon Sikora/PKOl
    Posiedzenie Sztabu Przygotowań Olimpijskich i Paraolimpijskich ds. Sportów Zimowych
do góry