Ministerstwo Sportu i Turystyki Poradnik Kibica na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2018 w Rosji - Aktualności -

Oficjalna strona Ministerstwa Sportu i Turystyki Rzeczypospolitej Polskiej

Nawigacja

Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

Poradnik Kibica na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2018 w Rosji

Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP przygotowało poradnik dla polskich obywateli udających się na mundial

Przygotowany poradnik zawiera praktyczne informacje dotyczące m.in. bezpieczeństwa, warunków wjazdu i pobytu w Federacji Rosyjskiej czy zachowania się w typowej sytuacji losowej (np. utrata dokumentu tożsamości). Interaktywna broszura, którą można łatwo odczytać za pomocą urządzeń mobilnych, zawiera także dane teleadresowe polskich urzędów konsularnych działających w Federacji Rosyjskiej, w tym Mobilnych Punktów Konsularnych w Kazaniu i Wołgogradzie otwartych specjalnie na czas trwania Mundialu.

Poradnik Kibica umożliwia m.in. szybkie połączenie z alarmowymi liniami telefonicznymi oraz sprawne dotarcie do stron internetowych z praktycznymi informacjami na temat bezpieczeństwa, organizacji Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej, warunków wjazdu i pobytu w Federacji Rosyjskiej czy sposobu uzyskania pomocy konsularnej.

Dokument jest dostępny do pobrania poniżej.

Zachęcamy również do zapoznania się z poradnikiem (w języku angielskim) dotyczącym dostępności stadionów dla osób z niepełnosprawnościami podczas MŚ w Rosji (do pobrania poniżej) oraz do odwiedzenia oficjalnej strony mistrzostw z informacjami dla kibiców: http://welcome2018.com/en/fan_guide/

do góry