Ministerstwo Sportu i Turystyki Spotkanie Ministra Stawiarskiego z uczestnikami Sympozjum Narodowych Towarzystw Olimpijczyków Państw Trójmorza - Aktualności -

Oficjalna strona Ministerstwa Sportu i Turystyki Rzeczypospolitej Polskiej

Nawigacja

Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

Spotkanie Ministra Stawiarskiego z uczestnikami Sympozjum Narodowych Towarzystw Olimpijczyków Państw Trójmorza

01.10.2018

Sympozjum Narodowych Towarzystw Olimpijczyków Państw Trójmorza odbywało się w dniach 27 – 29 września 2018 r.

28 września 2018 r. Jarosław Stawiarski, Sekretarz Stanu w MSiT, gościł uczestników Sympozjum Narodowych Towarzystw Olimpijczyków Państw Trójmorza. Podczas spotkania przybliżył gościom programy ministerstwa, mające na celu wspieranie oraz rozwój polskiego sportu. Następnie głos zabrali: wiceprezes World Olympians Association, prezes Polskiego Komitetu Olimpijskiego i prezes Towarzystwa Olimpijczyków Polskich. W swoich wystąpieniach zaprezentowali działalność organizacji.

Spotkanie w Ministerstwie Sportu i Turystyki to jeden z punktów programu Sympozjum Narodowych Towarzystw Olimpijczyków Państw Trójmorza, które odbywało się w dniach 27 – 29 września 2018 r. Celem spotkań jest krzewienie idei olimpijskiej na płaszczyźnie nie tylko krajowej, ale także międzynarodowej. Każdy z krajów uczestniczących w sympozjum ma szansę podzielić się z uczestnikami doświadczeniami, przemyśleniami i rozwiązaniami w popularyzowaniu idei olimpijskiej. Jest to okazja do wskazywania nowych kierunków rozwoju dla Towarzystw Olimpijczyków regionu Trójmorza.

  • Spotkanie odbyło się w Ministerstwie Sportu i Turystyki. Fotografie ze spotkania - uczestnicy podczas rozmów w sali muszlowej.
    Spotkanie Ministra Stawiarskiego z uczestnikami Sympozjum Narodowych Towarzystw Olimpijczyków Państw Trójmorza
do góry