Ministerstwo Sportu i Turystyki Międzynarodowe Targi Turystyczne World Travel Show 2018 - Aktualności -

Oficjalna strona Ministerstwa Sportu i Turystyki Rzeczypospolitej Polskiej

Nawigacja

Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

Międzynarodowe Targi Turystyczne World Travel Show 2018

19.10.2018

W uroczystym otwarciu uczestniczył Minister Witold Bańka

19 października Minister Sportu i Turystyki Witold Bańka oraz Dyrektor Generalny MSiT Dariusz Rogowski uczestniczyli w otwarciu III edycji Międzynarodowych Targów Turystycznych World Travel Show, które odbywają się w podwarszawskim Nadarzynie.

- To wydarzenie ukazuje szeroką gamę walorów naszego kraju: Polskę piękną, nowoczesną i otwartą – powiedział Witold Bańka.

Podczas wydarzenia Minister Sportu i Turystyki spotkał się z Ministrem Turystyki i Środowiska Republiki Albanii Blendim Klosim oraz Georgette Mosbacher, Ambasador USA. Stany Zjednoczone są krajem partnerskim Targów World Travel Show 2018. Wpisuje się to w obchody 100-lecia nawiązania stosunków dyplomatycznych między Stanami Zjednoczonymi a Polską. Minister Witold Bańka uczestniczył w uroczystym otwarciu Pawilonu Narodowego USA.

Jednym z wystawców jest Polska Organizacja Turystyczna, którą podczas uroczystego otwarcia targów  reprezentował prezes, Robert Andrzejczyk.

Targi World Travel Show 2018 odbywają się w dniach 19 - 21 października 2018 roku w podwarszawskim Nadarzynie. To jedno z najważniejszych wydarzeń targowych branży turystycznej w Polsce. Targi są doskonałą okazją do nawiązania relacji biznesowych, pozyskania nowych klientów i odkrycia nieznanych dotąd rynków.

do góry