Ministerstwo Sportu i Turystyki 26. Międzynarodowe Targi Turystyczne TT Warsaw - Aktualności -

Oficjalna strona Ministerstwa Sportu i Turystyki Rzeczypospolitej Polskiej

Nawigacja

Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

26. Międzynarodowe Targi Turystyczne TT Warsaw

22.11.2018

Minister Witold Bańka otworzył tegoroczną edycję wydarzenia

22 listopada Minister Sportu i Turystyki Witold Bańka uczestniczył w otwarciu 26. Międzynarodowych Targów Turystycznych TT WARSAW, które odbywają się w Pałacu Kultury i Nauki.

TT Warsaw to jedno z kluczowych wydarzeń dla branży turystycznej. Impreza stwarza doskonałą okazję do nawiązania kontaktów handlowych, sprzedaży produktów i usług, wymiany doświadczeń oraz spotkań z indywidualnymi klientami. Przez ostatnie 25 lat udało się wykreować niepowtarzalną markę tego wydarzenia.

– O prestiżu tego wydarzenia nie trzeba nikomu przypominać. Zawsze jest to czas, kiedy cała branża otrzymuje potężną dawkę inspiracji i energii. Warto podkreślić, że mijający rok był niezwykle udany dla polskiej turystyki, co podkreślają również tegoroczni wystawcy – podkreślił minister Witold Bańka.

Minister podziękował Pani Urszuli Potędze, Prezesowi Zarządu TT Warsaw oraz przekazał słowa uznania dla wszystkich osób zaangażowanych w przygotowanie tej imprezy i wysiłek włożony w budowanie wizerunku TT Warsaw na polskim rynku turystycznym. W imieniu Pana Andrzeja Dudy, Prezydenta RP, wręczył także Pani Prezes Srebrny Krzyż Zasługi.

Udział w targach jest bardzo ważną formą działalności promocyjnej, pozwalającej przedstawić szeroką ofertę produktów turystycznych oraz walory turystyczne krajów i regionów.

Targi TT WARSAW będą trwały do 24 listopada br. W imieniu organizatorów zapraszamy serdecznie do ich odwiedzenia!

do góry