Ministerstwo Sportu i Turystyki Regiony Turystyczne Na Styku Kultur - Aktualności -

Oficjalna strona Ministerstwa Sportu i Turystyki Rzeczypospolitej Polskiej

Nawigacja

Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

Regiony Turystyczne Na Styku Kultur

Jubileuszowa, 25. edycja imprezy

W dniach 22-24 marca br. odbyła się Jubileuszowa, 25. edycja Targów „Regiony Turystyczne na Styku Kultur”. Impreza została objęta patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki.

W ceremonii otwarcia oraz w panelach dyskusyjnych uczestniczyła p. Ewa Pawlak-Lewandowska, Dyrektor Departamentu Turystyki w Ministerstwie Sportu i Turystyki. Podczas konferencji „Kwaterodawca to też przedsiębiorca” p. Dyrektor zaprezentowała projekty Ministerstwa Sportu i Turystyki i Polskiej Organizacji Turystycznej: „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” oraz „Polskie Marki Turystyczne”, a także przekazała informacje na temat działań Departamentu w zakresie wsparcia agroturystyki. Konferencja została zorganizowana przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Targi stwarzają dobrą okazję do sprzedaży produktów i usług, wymiany doświadczeń oraz spotkań przedsiębiorców z indywidualnymi klientami. Organizatorzy tegorocznej edycji przygotowali dla odwiedzających bogaty program wydarzeń, w którym można było zobaczyć m.in. występy artystyczne, pokazy i konkursy oraz uczestniczyć w spotkaniach z podróżnikami.

Krajem partnerskim Targów była Ukraina. Podczas wydarzenia obecna była ukraińska delegacja, która uczestniczyła 21 marca w posiedzeniu grupy roboczej ds. turystyki w siedzibie MSiT.

do góry