Ministerstwo Sportu i Turystyki Zapraszamy do udziału w II edycji Konkursu Światowej Organizacji Turystyki (UNWTO) dla start-upów - Aktualności -

Oficjalna strona Ministerstwa Sportu i Turystyki Rzeczypospolitej Polskiej

Nawigacja

Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

Zapraszamy do udziału w II edycji Konkursu Światowej Organizacji Turystyki (UNWTO) dla start-upów

17.10.2019

Celem jest wyłonienie innowatorów w projektach przyczyniających się do rozwoju sektora turystyki

UNWTO zaprasza do udziału w 2-giej edycji Konkursu dla start-upów. Celem konkursu jest wyłonienie innowatorów w projektach przyczyniających się do rozwoju inteligentnego, konkurencyjnego i zrównoważonego sektora turystyki.

Do konkursu można zgłaszać Startupy, które:

  • realizują projekty zarówno nastawione na zysk, jak i non-profit,
  • są na wczesnym etapie rozwoju,
  • są innowacyjne i zapewniają wartość dodaną i zrównoważone rozwiązania dla sektora turystyki,
  • mają potencjał i wizję rozwoju na arenie międzynarodowej,
  • mają biznesplan.

UNWTO zachęca startupy do przesyłania swoich ofert w terminie do 15 listopada 2019 r.

W konkursie  startupy będą oceniane według ich modelu biznesowego, potencjalnego wpływu, skali i trwałości projektów oraz profilu zespołu. Wiodące startupy będą również zapraszane do dyskusji i przedstawiania prezentacji  na wydarzeniach na temat trendów, przed którymi stoi turystyka, w tym na konferencji UNWTO Tourism Tech Adventures, regionalnych forach innowacji i konkursach startupów, w których będą uczestniczyć kluczowe podmioty działające w obszarze innowacji turystycznych - rządy, środowiska akademickie, korporacje, inwestorzy i startupy.

W 1-szym Konkursie UNWTO, wzięło udział ponad 3000 startupów. Konkurs jest organizowany wspólnie z Globalią i Wakalua Hub.

Szczegółowe informacje, w tym o nagrodach, są dostępne na stronie internetowej: www.tourismstartups.org. Zainteresowani dodatkowymi informacjami mogą przesłać zapytania na adres: idt@unwto.org.

  • Logo projektu
    Logo projektu
do góry