Ministerstwo Sportu i Turystyki Rozsądnie zaplanuj swój urlop i ciesz się wakacjami - Aktualności -

Oficjalna strona Ministerstwa Sportu i Turystyki Rzeczypospolitej Polskiej

Nawigacja

Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

Rozsądnie zaplanuj swój urlop i ciesz się wakacjami

Marzą Ci się wakacje życia? Zaplanuj dokładnie wyjazd, aby ominęły Cię nieprzewidziane oraz nieprzyjemne sytuacje i wróć z wakacji z bagażem pięknych wspomnień.

Sprawdź jak przygotować się do wyjazdu w kraju i za granicą. Upewnij się, że podróżując indywidualnie pomyślałeś o wszystkim, a jeśli wybierasz wyjazd zorganizowany, sprawdź jakie przysługują Ci prawa.

Pamiętaj 24 listopada 2017 roku przez Sejm RP została uchwalona ustawa o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych, która została opublikowana w Dzienniku Ustaw (Dz. U. Poz. 2361) 18 grudnia 2017 roku. Nowe przepisy zaczęły obowiązywać od 1 lipca 2018 roku, i z tą datą nastąpiło uchylenie niektórych przepisów obowiązującej dotychczas ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku.

Wybierasz się na urlop w kraju lub za granicę? Podróżujesz sam albo z rodziną? Pamiętaj, aby odpowiednio przygotować się do wakacji w zależności od wybranego kierunku. Wejdź na  zaktualizowaną wersję strony internetowej www.turystykabezryzyka.gov.pl i dowiedz się w jaki sposób zaplanować idealną podróż.

Polskie Marki Turystyczne - zakładka Turystyka
Turystyka bez ryzyka
Program rozwoju turystyki do 2020 roku
Karta Dużej Rodziny
Baltic Sea
Dwustronne umowy turystyczne
Polska Organizacja Tyrystyczna
iPolak
Polak za granicą
Odkryj Polskę
Światowa Organizacja Turystyczne
OECD
Zarabiaj na turystyce
Raporty TFG
Granty Międzynarodowego Funduszu Wyszehradzkiego - Turystyka
do góry