Ministerstwo Sportu i Turystyki 25. Międzynarodowe Targi Turystyczne TT Warsaw rozpoczęte! - Aktualności -

Oficjalna strona Ministerstwa Sportu i Turystyki Rzeczypospolitej Polskiej

Nawigacja

Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

25. Międzynarodowe Targi Turystyczne TT Warsaw rozpoczęte!

Jubileuszowa 25. edycja Międzynarodowych Targów Turystycznych TT Warsaw odbywa się pod patronatem honorowym m.in. Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Polskiej Organizacji Turystycznej

W uroczystym otwarciu uczestniczył minister sportu i turystyki Witold Bańka, wiceministrowie MSiT Jan Widera i Dariusz Rogowski oraz prezes Polskiej Organizacji Turystycznej Robert Andrzejczyk. Prezes zarządu MT Targi Polska Urszula Potęga wręczyła ministrowi Bańce nagrodę Grand Prix i podziękowała za współpracę i wkład w rozwój polskiej turystyki.

Polska turystyka jest w rozkwicie, a takie wydarzenia jak targi TT Warsaw bez wątpienia się do tego przyczyniają. Dla branży to znakomita platforma do wymiany doświadczeń i doskonała okazja do budowania międzynarodowych relacji biznesowych – powiedział minister Witold Bańka.

Targi TT Warsaw są jednym z najważniejszych wydarzeń turystycznych w Europie Środkowo-Wschodniej. Krajem partnerskim po raz trzeci została Polska, co bez wątpienia pozwala zaprezentować potencjał turystyczny naszego kraju na arenie międzynarodowej. Dla przedstawicieli branży organizatorzy zaplanowali spotkania, konferencje prasowe, prezentacje oraz szkolenia. Nie zabrakło stoisk krajowych i regionalnych organizacji turystycznych, biur podróży oraz organizatorów wyjazdów. Swoją ofertę przedstawiają również hotele, pensjonaty, ośrodki wypoczynkowe i agencje turystyki aktywnej. Łacznie ponad 50 krajów z 5 kontynentów prezentuje w Warszawie swoje wystawy ofertowe. 

To kluczowe dla branży turystycznej wydarzenie jest doskonałym czasem na podsumowanie najważniejszych dokonań w turystyce w ostatnim ćwierćwieczu. Jest to również dobry moment aby zastanowić się nad tym, co jeszcze można zrobić by kontynuować rozwój polskiej turystyki. Na szczególną uwagę w tej kwestii zasługuje debata „Czego potrzebuje polska turystyka?”. Na tytułowe pytanie będą starali się odpowiedzieć eksperci i praktycy związani z uczelniami wyższymi, Polską Izbą Turystyki, Polską Organizacją Turystyczną, Izbą Gospodarczą Hotelarstwa Polskiego oraz regionalnymi i lokalnymi organizacjami turystycznymi. 

Targi są otwarte w dniach 23-25 listopada w godzinach 10:00-17:00. Wstęp jest bezpłatny.

Więcej informacji i rejestracja online na http://ttwarsaw.pl

 

  • Zdjęcie z Gali
  • Zdjęcie z Gali
  • Zdjęcie z Gali
  • Zdjęcie z Gali
  • Zdjęcie z Gali
  • Zdjęcie z Gali
  • Zdjęcie z Gali
  • Zdjęcie z Gali
  • Zdjęcie z Gali
Polskie Marki Turystyczne - zakładka Turystyka
Turystyka bez ryzyka
Program rozwoju turystyki do 2020 roku
Karta Dużej Rodziny
Baltic Sea
Dwustronne umowy turystyczne
Polska Organizacja Tyrystyczna
iPolak
Polak za granicą
Odkryj Polskę
Światowa Organizacja Turystyczne
OECD
Zarabiaj na turystyce
Raporty TFG
Granty Międzynarodowego Funduszu Wyszehradzkiego - Turystyka
do góry