Ministerstwo Sportu i Turystyki Europa. Otaczają nas cuda - Unia Europejska -

Oficjalna strona Ministerstwa Sportu i Turystyki Rzeczypospolitej Polskiej

Nawigacja

Aktualnie znajdujesz się na:

Unia Europejska

23.06.2016

Europa. Otaczają nas cuda

Komisja Europejska rozpoczęła turystyczną kampanię informacyjną „Europa. Otaczają nas cuda.” promującą turystykę w Europie.

Celem tej kampanii jest pokazanie, że nie trzeba jechać daleko, aby doświadczyć niezwykłego piękna Europy — cuda znajdują się tuż za progiem Twojego domu.

Kampania „Europa. Otaczają nas cuda” ma pomóc w poznaniu ukrytych cudów Europy i nakłonić do przejęcia inicjatywy: odkrywaj kręte alejki Europy, spaceruj po jej miastach i miasteczkach, podróżuj pociągiem i zatrać poczucie czasu, podziwiając niesamowite krajobrazy.

Europa różni się od wszystkich innych kierunków podróży. Jest skarbnicą zróżnicowanych, praktycznych i ciekawych celów wyjazdów turystycznych, które czekają na to, by je odkryć, poznać i docenić. Wystarczy jeden krok, aby doświadczyć różnorodności wyjątkowych, niezwykłych i mało znanych miejsc, które zmienią myślenie o naszym kontynencie.

W ramach kampanii „Europa. Otaczają nas cuda.” dostępna jest interaktywna Mapa cudów umożliwiająca Europejczykom przesyłanie zdjęć swoich odkryć. Korzystając z Mapy, uczestnicy mają szansę zdobyć wspaniałe nagrody, zainspirować innych, a także znaleźć inspirację dla siebie.

 

Źródło: Komisja Europejska

Polskie Marki Turystyczne - zakładka Turystyka
Turystyka bez ryzyka
Program rozwoju turystyki do 2020 roku
Karta Dużej Rodziny
Baltic Sea
Dwustronne umowy turystyczne
Polska Organizacja Tyrystyczna
iPolak
Polak za granicą
Odkryj Polskę
Światowa Organizacja Turystyczne
OECD
Zarabiaj na turystyce
Raporty TFG
Granty Międzynarodowego Funduszu Wyszehradzkiego - Turystyka
do góry