Ministerstwo Sportu i Turystyki Otwarcie „Meetings Week Poland 2016” - Unia Europejska -

Oficjalna strona Ministerstwa Sportu i Turystyki Rzeczypospolitej Polskiej

Nawigacja

Aktualnie znajdujesz się na:

Unia Europejska

13.03.2016

Otwarcie „Meetings Week Poland 2016”

  • 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 5.jpg
  • 7.jpg
  • 8.jpg
  • 9.jpg

Minister Witold Bańka otworzył dzisiaj na stadionie PGE Narodowy „Meetings Week Poland 2016”. W swoim wystąpieniu podkreślił on ważne miejsce  jakie branża spotkań  zajmuje w polskiej turystyce i wyraził przekonanie, że  konferencja przyczyni się do dalszego dynamicznego jej rozwoju.

„Meetings Week Poland” odbywa się po raz czwarty i jest  to jedna  z najważniejszych imprez promocyjnych polskiej branży organizatorów spotkań. Potwierdzeniem tego jest przyznanie imprezie patronatu Ministra Sportu i Turystyki. Ponadto  Ministerstwo Sportu i Turystyki jest partnerem strategicznym konferencji.

Wydarzenia w ramach tej konferencji  będą się odbywać w dniach 14-18 marca 2016 roku w Centrum Konferencyjnym PGE Narodowy.  Na pięciodniowy cykl wydarzeń złożą się konferencje oraz spotkania networkingowe, w których wezmą udział reprezentanci korporacji i stowarzyszeń zawodowych, którzy odpowiadają za planowanie eventów, zakupy usług dla podróży i spotkań służbowych, oferenci z firm obsługowych, hoteli i centrów konferencyjnych a także dziennikarze, samorządowcy i politycy. Część paneli jest także przygotowana dla studentów. Oczekuje się iż w tegorocznej edycji Meetings Week Poland weźmie udział ponad 1000 osób.

Celem Meetings Week Poland jest zademonstrowanie skali branży spotkań w Polsce, jej znaczenia dla gospodarki oraz skupienie w jednym czasie osób z całego środowiska dla wyrażania opinii istotnych dla przyszłości profesjonalistów odpowiadających za realizację różnego rodzaju wydarzeń, konferencji i kongresów.

Przedsięwzięcie realizowane jest wspólnie przez organizacje działające w tej branży: Stowarzyszenie Branży Eventowej, Stowarzyszenie „Konferencje i Kongresy w Polsce”, Międzynarodowe Stowarzyszenie Organizatorów Spotkań MPI Poland, Stowarzyszenie Organizatorów Incentive Travel, Site Poland, Poland Convention Bureau POT, Szkoła Główna Turystyki i Rekreacji, magazyn „The Warsaw Voice”, portal Meetingplanner.pl przy licznym wsparciu mediów branżowych.

Więcej informacji na stronie: http://meetingsweek.pl/.

Polskie Marki Turystyczne - zakładka Turystyka
Turystyka bez ryzyka
Program rozwoju turystyki do 2020 roku
Karta Dużej Rodziny
Baltic Sea
Dwustronne umowy turystyczne
Polska Organizacja Tyrystyczna
iPolak
Polak za granicą
Odkryj Polskę
Światowa Organizacja Turystyczne
OECD
Zarabiaj na turystyce
Raporty TFG
Granty Międzynarodowego Funduszu Wyszehradzkiego - Turystyka
do góry