Ministerstwo Sportu i Turystyki 58. posiedzenie Komisji Regionalnej Europy Światowej Organizacji Turystyki - UNWTO - Światowa Organizacja Turystyki -

Oficjalna strona Ministerstwa Sportu i Turystyki Rzeczypospolitej Polskiej

Nawigacja

Aktualnie znajdujesz się na:

UNWTO - Światowa Organizacja Turystyki

11.05.2015

58. posiedzenie Komisji Regionalnej Europy Światowej Organizacji Turystyki

12 maja 2015 roku w Hajfie (Izrael) rozpoczęło się 58. posiedzenie Komisji Regionalnej Europy Światowej Organizacji Turystyki, która jest jednym z najważniejszych organów UNWTO. W posiedzeniu bierze również udział delegacja Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Posiedzenia Komisji odbywają się zasadniczo raz do roku. Polska jako członek założyciel Światowej Organizacji Turystyki (WTO) bierze systematycznie udział w posiedzeniach Komisji.

Posiedzenie Komisji Europy stanowi jedną z niewielu okazji do zaprezentowania przez UNWTO raportów z bieżącej działalności organizacji oraz przedstawienia planu działań na najbliższy okres. Posiedzenie stwarza również możliwość uzyskania cennych informacji statystycznych oraz nt. polityk publicznych w obszarze turystyki od państw członkowskich UNWTO oraz przede wszystkim wyrażenia stanowiska Polski na temat aktualnej polityki organizacji i realizowanych projektów.

Ponadto w dniu 13 maja 2015 odbędzie się seminarium techniczne, podczas którego zaprezentowane zostaną najnowsze trendy i technologie wspierające marketing destynacji turystycznych za pomocą urządzeń mobilnych.

 

Polskie Marki Turystyczne - zakładka Turystyka
Turystyka bez ryzyka
Program rozwoju turystyki do 2020 roku
Karta Dużej Rodziny
Baltic Sea
Dwustronne umowy turystyczne
Polska Organizacja Tyrystyczna
iPolak
Polak za granicą
Odkryj Polskę
Światowa Organizacja Turystyczne
OECD
Zarabiaj na turystyce
Raporty TFG
Granty Międzynarodowego Funduszu Wyszehradzkiego - Turystyka
do góry