Ministerstwo Sportu i Turystyki Członkostwo Afiliowane w Światowej Organizacji Turystyki - możliwości i korzyści dla podmiotów prywatnych i stowarzyszeń - UNWTO - Światowa Organizacja Turystyki -

Oficjalna strona Ministerstwa Sportu i Turystyki Rzeczypospolitej Polskiej

Nawigacja

Aktualnie znajdujesz się na:

UNWTO - Światowa Organizacja Turystyki

24.11.2017

Członkostwo Afiliowane w Światowej Organizacji Turystyki - możliwości i korzyści dla podmiotów prywatnych i stowarzyszeń

Zapraszamy do wzięcia udziału w seminarium z udziałem przedstawicieli Światowej Organizacji Turystyki (UNWTO)

Seminarium pn. Członkostwo Afiliowane w Światowej Organizacji Turystyki - możliwości i korzyści dla podmiotów prywatnych i stowarzyszeń” odbędzie się 4 grudnia 2017 r. w godz. 10:00-15:00 w Hotelu Regent, przy ul. Belwederskiej 23 w Warszawie.

Podczas seminarium przedstawiciele Światowej Organizacji Turystyki (UNWTO) zaprezentują działania Organizacji  oraz przybliżą zasady uczestnictwa w programie członków afiliowanych przeznaczonym dla instytucji prywatnych i publicznych z sektora turystyki.

Zapewniamy tłumaczenie symultaniczne z języka angielskiego na język polski.

Celem rejestracji na wydarzenie prosimy o wypełnienie krótkiego kwestionariusza, który znajduje się pod adresem: https://profitest.pl/s/12912/sqhrwpqD. Po uzupełnieniu kwestionariusza zostaną Państwo przeniesieni na stronę rejestracji. Prosimy o wypełnienie jednego kwestionariusza na instytucję niezależnie od liczby zgłoszonych uczestników na spotkanie.

Światowa Organizacja Turystyki jest organizacją wyspecjalizowaną ONZ odpowiedzialną za promocję zrównoważonej i powszechnie dostępnej turystyki. Jej członkami jest 158 państw, 6 terytoriów i ponad 500 członków afiliowanych reprezentujących sektor prywatny, instytucje edukacyjne, stowarzyszenia branżowe i władze turystyczne różnych szczebli. Polska jest członkiem założycielem UNWTO.

Strona www członków afiliowanych UNWTO: http://affiliatemembers.unwto.org/

Ankieta dla uczestników: https://profitest.pl/s/12912/sqhrwpqD

Zachęcamy do zapoznania się z dołączonym poniżej programem wydarzenia.

Polskie Marki Turystyczne - zakładka Turystyka
Turystyka bez ryzyka
Program rozwoju turystyki do 2020 roku
Karta Dużej Rodziny
Baltic Sea
Dwustronne umowy turystyczne
Polska Organizacja Tyrystyczna
iPolak
Polak za granicą
Odkryj Polskę
Światowa Organizacja Turystyczne
OECD
Zarabiaj na turystyce
Raporty TFG
Granty Międzynarodowego Funduszu Wyszehradzkiego - Turystyka
do góry