Ministerstwo Sportu i Turystyki Badanie ankietowe pracodawców sektora turystyki – weź udział! - Kształcenie i szkolenie -

Oficjalna strona Ministerstwa Sportu i Turystyki Rzeczypospolitej Polskiej

Nawigacja

Aktualnie znajdujesz się na:

Kształcenie i szkolenie

31.07.2016

Badanie ankietowe pracodawców sektora turystyki – weź udział!

Departament Turystyki Ministerstwa Sportu i Turystyki rozpoczyna realizację II edycji badania ankietowego pracodawców działających w sektorze hotelarskim, gastronomicznym i turystycznym dotyczącego preferencji sylwetki absolwenta szkolnictwa zawodowego.

Głównym celem badania jest zdiagnozowanie aktualnych potrzeb kompetencyjnych i preferencji rynku pracy w turystyce. Efektem analizy wyników badania będzie opracowany przez Departament Turystyki raport, opisujący m.in. sylwetkę absolwenta szkolnictwa zawodowego odzwierciedlającą aktualne preferencje pracodawców. Wyniki badań oraz ww. raport będą przedmiotem obrad XIV Ogólnopolskiej konferencji dyrektorów szkół ho-ga-tur, która odbędzie się w dniach 5-7 października 2016 roku w Rzeszowie oraz zostaną udostępnione na stronie internetowej Ministerstwa Sportu i Turystyki.

W związku z powyższym, serdecznie zachęcamy Państwa do udziału w realizacji badania oraz do rozpowszechnienia informacji o nim.

Badanie będzie realizowane do 31 sierpnia 2016 r.

W celu udziału w badaniu, uprzejmie proszę o wypełnienie ankiety dostępnej online pod poniższym adresem: www.profitest.pl/s/4164/K1DUuLfeaIr55qkO.

W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt pod numerem tel. 22 244 31 90 lub e-mail: iwona.szalkowska@msport.gov.pl

Polskie Marki Turystyczne - zakładka Turystyka
Turystyka bez ryzyka
Program rozwoju turystyki do 2020 roku
Karta Dużej Rodziny
Baltic Sea
Dwustronne umowy turystyczne
Polska Organizacja Tyrystyczna
iPolak
Polak za granicą
Odkryj Polskę
Światowa Organizacja Turystyczne
OECD
Zarabiaj na turystyce
Raporty TFG
Granty Międzynarodowego Funduszu Wyszehradzkiego - Turystyka
do góry